Moherowa Armia

Forum powstało na potrzeby sojuszu -MA-

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-03-08 10:28:19

wawrzus

Radny Sojuszu

Zarejestrowany: 2009-03-05
Posty: 115
Punktów :   

gry mmo

jako ze nikt jeszce nic nie napisal to wrzuce pierwszy watek mianowicie:

gry mmo podajcie w jakie o ile w ogole gracie kto wie moze garmy obok siebie nie wiedzac o tym


1-Dugout-online

-manager pilkarski oparty na czasie rzeczywistym(w miare) -probowalem juz grac w kilka ale ten jest jak dla mnie najbardziej przejzysty i sprawia duzo frajdy bardzo podobny do championship manager 01-02 polecam -moj klub Menel minkowice liga e2 angielska

2-Knight of darkness - trudna na poczatku z najprostrza grafa ale jak sie juz wciagniecie wyzwala duzo emocjii:0

3-supremacy1914-dopiero zaczynam ale juz mi sie podoba do dyspozycjii masz jedno z dziesieciu panstw europy roku 1914 a cel ....well total destruction

4-Furcas garden -ciekawa nowatorska gra z symulujaca zycie w blizej nieokreslonej ktainie i mozliwosc swobodnego wyboru rozwoju postaci od straznika przez burmistrza do zlodziejaszka

mam nadzieje ze podchwycicie i napiszecie cos od siebie pozdro:)

sorki za grame i pisownie straszny noobik ze mnie:D

Ostatnio edytowany przez wawrzus (2009-03-08 10:31:11)


Dulce et decorum est pro patria mori

Moher jest jak wino im starszy tym lepszy:)

Offline

 

#2 2009-03-10 14:15:22

Brzytwa Ojca

Gość

Re: gry mmo

No ja niestety nie gram w żadną z tych gier. Ale może kiedyś

 

#3 2009-03-25 09:04:31

Baska

Procarz

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 3
Punktów :   

Re: gry mmo

Ja strasznie lubię gry mmo grałam w GW konto jeszcze istnieje ,Metin ,Silkroad,obecnie pogrywam w nos tale taka bajeczna grafa ale nie jest zła.Może zna ktoś jakąś godną uwagi grę taka co nie kończy się tylko na młuceniu i nic więcej.

Offline

 

#4 2009-03-25 21:58:17

Brzytwa Ojca

Gość

Re: gry mmo

Ja grałem w różne ale niestety już pozapominałem bo to dawno było A teraz to tylko Ikariam... Nawet mi sie nie chce grać w inne... Grałem też w Metin2 ale strasznie krótko chyba tylko 2 dni, jakoś mi sie nie spodobało...

 

#5 2009-05-08 12:42:46

KolorowyMC

Piechur

Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 10
Punktów :   

Re: gry mmo

Ja grałem w Metina Miałem 23 lvl.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.heksa.pun.pl www.oneokrock.pun.pl www.fabryka-skilla.pun.pl www.wilczki.pun.pl www.rggu49.pun.pl