Moherowa Armia

Forum powstało na potrzeby sojuszu -MA-


#1 2009-07-20 10:57:43

Kamil92

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 308
Punktów :   

Muzyka :D

Wydaje mi sie , że taki temat gdzieś juz był , ale nie moge go znaleść

Ok więc jakiej muzyki słuchacie ? Jakie rodzaje lubicie ?

Ja od początku słuchałem hip hopu " Z czasem przypadł mi trance i electro

Z hip hopu aktualnie najlepsze zespoły to PTP - Północny Toruń Projekt i Bezimienii

Zapraszam do pisania

Offline

 

#2 2009-07-27 17:13:21

Nadredaktor

Piechur

Skąd: MLS-Cru
Zarejestrowany: 2009-05-31
Posty: 15
Punktów :   

Re: Muzyka :D

z Muzyki to :
hip-hop od małego ( wychowany na nielegalach )
niemiecki rap
avangarde japan noise - to jest brzmienie ( polecam Merzbow -1930 )
no i ostra rąbanina czyli Rammstein, Linkin Park, etc

no i jakby nie patrzeć Disco Polo które króluje na parketach-deskach-trawach Polskich wiejskich prztupówów

Ostatnio edytowany przez Nadredaktor (2009-07-27 17:14:27)

Offline

 

#3 2009-07-27 17:41:51

Ledzinks aka Elo Yo Go

Gigant na Parę

Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 81
Punktów :   

Re: Muzyka :D

hh rox ;D ale tez techno i rozne jego dziwne odmiany jak np. SKAZI rycie bani na maxa!!! jak ktos lubi ostre lupanie niech poslucha. a ostatnio slucham kawalkow chlopaka mojej siostry. jak ktos by chcial stestowac to YOUTUBE "bessensu - razem z mikrofonem" podaje 1 tytul bo inne da sie poznac maja taki sam obrazek.


Nie Mam Nic... Nie Mam.. Nawet Pomysłu. Jestem Sam, Ale Walcze Jak Trzystu!

Offline

 

#4 2009-07-27 22:52:08

Dracius

Gigant na Parę

Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 76
Punktów :   

Re: Muzyka :D

Coma rulez... PROSTO rulez...


Moim sprzymierzeńcem jest Moc i potężnym sprzymierzeńcem ona jest...

Offline

 

#5 2009-07-29 08:15:08

ozzy_86

Radny Sojuszu

1621939
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 127
Punktów :   

Re: Muzyka :D

Skoro zasmuciliście już tymi hip hopami (niestety przez mojego zacnego rodzonego brata jestem skazana na taką muzykę) to ja w przeciwieństwie do Was panowie słucham porządnego łomotu (tzn, różnego rodzaju metalu, poza takimi gównami jak emo czy punk) I nie dam się zastraszyć, zdyskryminować, przejśc na ciemną stronę mocy skoro jestem w  mniejszości i w ogóle


"Don't waste your time always searching for those wasted years"

Offline

 

#6 2009-07-29 12:01:02

Ledzinks aka Elo Yo Go

Gigant na Parę

Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 81
Punktów :   

Re: Muzyka :D

hehe spoko Ozzy nie zabijemy Cie ;p ... Narazie xD nie no mnie to nie obchodzi kto co slucha, kazdy ma swoje zycie i swoj wybor i nie powinno byc tak ze ktos jest gorszy bo slucha metalu a ja hip hopu. robimy co lubimy a ze lubimy niszczyc armie i floty to tym sie zajmujemy i tego trzeba sie trzymac

tylko mam ale ;p ale jak widze kogos w lato idacego w glanach, czarnych dlugich spodniach czarnej koszulce i skorze do tego z jakimis kolczatkami na rekach szyi i wszedzie gdzie sie da to ogarnia mnie załość ;p bo znam duzo osob sluchajacych takiej muzyki i wygladaja normalnie np. jeden moj kumpel slucha rocka a ubiera sie jak skater bluzy prosto, szerokie spodnie itp. ale nawet jak ktos glupio wyglada to juz jego sprawa ;D ja sie ubieram w to w czym mi wygodnie a nie w to co promuje hip hop dlatego nie czaje jak sie mozna ubierac pod muzyke...


Nie Mam Nic... Nie Mam.. Nawet Pomysłu. Jestem Sam, Ale Walcze Jak Trzystu!

Offline

 

#7 2009-07-30 17:04:56

ozzy_86

Radny Sojuszu

1621939
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 127
Punktów :   

Re: Muzyka :D

Wiesz każdy chodzi ubrany jak lubi ja czasami też się zastanawiam czy komuś w glanach nie jest gorąco i nie ma żadnych odparzeń czy czegoś
Ja tylko nie lubie jak ktoś jest uprzedzony do innych tylko dlatego że wygląda jak wyglada i przynależy do jakiejs subkultury, Jedynym wyjątkiem jest emo którego nie trawię nie strawię i nigdy nie będę chciała trawić bo Ci to maja nasrane w głowach (i mam nadzieję że u nas w sojuszu nie ma emo bo wezmę i wyjdę )


"Don't waste your time always searching for those wasted years"

Offline

 

#8 2009-08-02 13:07:40

Kamil92

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 308
Punktów :   

Re: Muzyka :D

Posuchajcie sobie Bez cenzury-przesiąknięci dźwiękiem albo my lubimy sie naj*bac
Dobre kawałki

Ps: Dracius ja wolę Krzywo Mam nawet koszulkę Krzywą po ,która jechałem aż 100 km ,żeby ją kupić
Moze kiedyś zdjęcie zrobie
Dla niewtajemniczonych oco mi chodzi to jest sobie ekipa Prosto ,a Grupa Operacyjna sobie przekręciła i jest krzywo

Offline

 

#9 2009-08-04 13:29:15

Ledzinks aka Elo Yo Go

Gigant na Parę

Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 81
Punktów :   

Re: Muzyka :D

grupa operazyjna te lamusy ? jak mogli tak zrobic... przeciez pfk gdy byl magik jeszcze to wystepowali w bluzach krzywo.

i zamiast PROSTO. bylo
K
R
  Z
   Y
    w
     O   ;p


Nie Mam Nic... Nie Mam.. Nawet Pomysłu. Jestem Sam, Ale Walcze Jak Trzystu!

Offline

 

#10 2009-08-05 15:42:42

Kamil92

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 308
Punktów :   

Re: Muzyka :D

Ja iGO lubie za to , że Dode tyrają
A co do tego Krzywo to jest w ich jednym teledysku ''Ugryź Suhara" podkład z piosenki Sokoła i Poko uderz w puchara

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fabryka-skilla.pun.pl www.orkan-mojecice.pun.pl www.rggu49.pun.pl www.heksa.pun.pl www.wilczki.pun.pl