Moherowa Armia

Forum powstało na potrzeby sojuszu -MA-


#1 2009-03-13 23:05:36

Brzytwa Ojca

Gość

Nie chcę ale muszę

Temat stworzyłem dla graczy którzy będą odchodzić z sojuszu, bądź będą kończyć grę. Kończąc grę można zawsze konto oddać komuś innemu czemu nie miał by to być ktoś z sojuszu. A jeżeli chodzi o graczy odchodzących z sojuszu to w tym temacie powinni napisać dlaczego odchodzą...

 

#2 2009-03-15 13:29:15

Quatro

Gość

Re: Nie chcę ale muszę

wyjaśniłem komu trzeba dlaczego odchodzę, a tutaj jest to niepotrzebne(kto ma wiedziec to wie)

 

#3 2009-03-15 14:37:03

Brzytwa Ojca

Gość

Re: Nie chcę ale muszę

Temat jest potrzebny i to właśnie z tego powodu aby nie pisać po ludziach osobno. Piszesz tu że odchodzisz możesz też podać powód odejścia i tyle. Nie musisz nic nikomu wyjaśniać

Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszej grze...

 

#4 2009-03-17 23:38:32

Brzytwa Ojca

Gość

Re: Nie chcę ale muszę

Każdy kiedyś odejdzie czy to teraz czy później, nie wszyscy będą grali wiecznie. No ale szkoda że Quatro wyszedł z soju...

 

#5 2009-04-07 19:14:05

Inesh

Gość

Re: Nie chcę ale muszę

Tak się zastanawiam nad sensem mojego członkostwa w sojuszu, a to za sprawą Brzytwy Ojca. W sumie to Brzytwa pomógł mi się tu znaleźć i chwała mu za to, ale też on pokazał, że tak naprawdę nie jestem w stanie pomóc sojuszowi w wojnach- jestem za daleko od sojuszu (a przynajmniej od jego większej części), na razie nie mogę budować lotki- muszę rozbudować pałac i rezydencje, a nie chcę żeby inni gracze myśleli że sojusz wykorzystuję jako tarczę czy coś w tym stylu.. Powiem tyle: tworzycie wspaniały zespół i jestem dumny że mogłem z Wami grać (i czytać spam . Może jak już będę miał możliwość stawiać lotkę- znowu mnie przyjmiecie?
Decyzję o moim odejściu pozostawiam Wam... Piszcie co myślicie.

 

#6 2009-04-07 21:05:37

ozzy_86

Radny Sojuszu

1621939
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 127
Punktów :   

Re: Nie chcę ale muszę

Inesh powiem Ci tak, ja przyłączając się do sojuszu nie miałam pojęcia że bycie tak daleko od niego jest hmmm męczące, ale zrobiłam wszystko żeby postawić kolonie bliżej sojuszu, teraz chcę tam przenieść stolicę i wtedy mieć możliwość budowania lotek szybciej, dlatego nie pękaj Inesh i nigdzie nie odchodź tylko rób tak żebyś znalazł się kapkę bliżej sojuszu bez dyskusji


"Don't waste your time always searching for those wasted years"

Offline

 

#7 2009-04-07 21:14:44

Inesh

Gość

Re: Nie chcę ale muszę

No i w końcu muszę się rozstać z sojuszem- sprawy osobiste... tzn ja jako gracz siedzący przy komputerze rozstaję się z sojuszem - zastąpi mnie inna osoba (mam nadzieję że osoba odpowiednia) i niestety nie mogę zagwarantować że ta osoba pozostanie akurat w RnR_R ale jak nie tutaj to na pewno w sojuszu zaprzyjaźnionym tak że nic sojusz nie straci
Pozdrawiam wszystkich!!

Ostatnio edytowany przez Inesh (2009-04-20 13:17:21)

 

#8 2009-05-17 21:56:20

lemas

Gość

Re: Nie chcę ale muszę

Witam
niestety mam zla wiadomosc.
w zwiazku z tym ze mam coraz mniej czasu ktory moge poswiecic na granie i prawie wogole nie angazuje sie w sprawy sojuszu tymczasowo rezygnuje z czlonkostwa w RnR. najprawdopodobniej przystapie do sojuszu ktory chce zalozyc moj brat, glownie ze wzgledu na to zeby mogl pilnowac czy nikt nie dobiera sie do moich magazynow w trakcie mojej nieobecnosci. oczywiscie kazdy czlonek RnR moze liczyc na moja pomoc, czy to militarna czy ekonomiczna na tyle na ile pozwoli mi moje sporadyczne zagladanie do ikariam.
mam nadzieje ze gdy za jakis czas bede mogl znow bardziej poswiecic sie grze to znajdzie sie dla mnie miejsce w RnR
dziekuje wszystkim za wspolna gre!
pozdrawiam wszystkich i do jak najszybszego przeczytnia

Ostatnio edytowany przez lemas (2009-05-17 21:59:28)

 

#9 2009-06-21 09:52:35

ozzy_86

Radny Sojuszu

1621939
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 127
Punktów :   

Re: Nie chcę ale muszę

I gdzie idziesz ??? ??? ???


"Don't waste your time always searching for those wasted years"

Offline

 

#10 2009-08-27 17:20:04

Sultan

Procarz

Zarejestrowany: 2009-07-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nie chcę ale muszę

Przykro mi niestety muszę odejść z sojuszu kończą się wakacje i nie będę miał prawie żadnego dostępu do komputera starczy mi tylko na wejście pobudowanie będę rozwijał się ale wolno i niepomogę sojuszowi np w Wojnach dlatego muszę odejść z sojuszu. Życzę wam wielu wygranych wojen do boju Moherki.

Ostatnio edytowany przez Sultan (2009-08-27 17:22:26)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cryedcabal.pun.pl www.niklan.pun.pl www.petz5forum.pun.pl www.power-league.pun.pl www.feralheart-super-gierka.pun.pl